Tisztelt Szülők!

Az általános iskolai beiratkozás - jogorvoslati (felülbírálati) kérelem formanyomtatvány itt tölthető le.

A kérelem benyújtásának módja lehet:
-      e-mail (a jogorvoslatot kérő szülő/törvényes képviselő írja alá a kérelmet, és szkennelve küldje el az iskola e-mail címére)
-      postai út (az intézmény postacímére, de a Debreceni Tankerületi Központ tankerületi igazgatójának címezve)
-      személyesen KIZÁRÓLAG az intézménnyel előzetesen egyeztetett időpontban!!!

Kedves Gyerekek! A nevelőtestület nevében szeretnénk kitartásra biztatni benneteket ezzel a Tóthné Orgován Zsuzsa néni által készített kisfilmmel.

Kedves Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola közössége!

2020-03-13-án, 21.15 órakor az Operatív Törzs határozata alapján Orbán Viktor miniszterelnök úr akciótervet tett közzé (https://koronavirus.gov.hu/cikkek/orban-viktor-rendkivuli-bejelentese-koronavirussal-kapcsolatos-kormanyzati-intezkedesekrol). Ez egy új  helyzetet teremtett. Ennek értelmében az alábbi forgatókönyvet kell követnünk:

Tisztelt Szülők!

A 2019. évi általános iskolai beiratkozáskor használhatják az online ügyintézés lehetőségét, amelynek során a beiratkozáshoz szükséges adatokat, nyilatkozatokat online módon otthonról is továbbíthatják az iskola felé.

Az online ügyintézés nem helyettesíti a beiratkozáson való megjelenést.

Bővebb tájékoztató az online beiratkozásról itt megtekinthető.