Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata a debreceni lakóhelyű általános iskolás gyermekek nyári szünidei felügyeletét Debrecen Megyei Jogú Város Gyermekvédelmi Intézménye szervezésében 2020. július 1. és 2020. augusztus 19. között biztosítja a Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában (4032 Debrecen, Bolyai János u. 29.).

A nyári szünidei gyermekfelügyelet rendelkezésre áll az egyházi és civil szervezetek által fenntartott általános iskolák – debreceni lakóhellyel rendelkező – tanulói számára is.

Mellékelten megküldöm az igénybevételhez szükséges nyomtatványokat. A „Kérelem” nyomtatvány a nyári szünidei felügyelettel kapcsolatos tájékoztatást is tartalmazza. Azt a csatolt mellékletekkel együtt 2020. május 22-ig kell elektronikusan megküldeniük a szülőknek a nyarinapkozi.debrecen@gmail.com címre.

A jelentkezéshez szükséges nyomtatványok letölthetők a  DMJV Gyermekvédelmi Intézmény honlapjáról.  http://www.gyervi.hu/nyari_gyermekfelugyelet.php