Az iskolai tanulmányi versenyek eredményei az alsó tagozaton.

Verseny megnevezése Helyezés Tanulók neve Osztály
Matematika 2. évfolyam  1. Bauer Melinda 2.b
  2. Zipszer Zalán 2.b
  3. Dudás Ágoston 2.a
  3. Tárkányi Balázs 2.a
       
Matematika 3. évfolyam  1. Borbás Bendegúz 3.b
  2. Juhász Emma 3.b
  3. Fésüs Anna 3.c
       
Matematika 4. évfolyam  1. Cs. Nagy Dominik 4.c
  2. Ádám Gréta 4.c
  3. Fórián Panna 4.c
       
Magyar 3. évfolyam 1. Tibay Sára 3.b
  2. Juhász Emma 3.b
  3. Farkas Lola 3.a
       
Magyar 4. évfolyam 1. Cs. Nagy Dominik 4.a
  2. Varga Eszter 4.c
  3. Görömbei Dávid 4.c
       
Környezetismeret 3. évfolyam 1. Takács Fanni 3.c
  2. Fésüs Anna 3.c
  3. Rigó Luca 3.c
  3. Szigeti Szabolcs 3.c
       
Környezetismeret 4. évfolyam 1. Schmiedt Péter 4.c
  2. Bak Milán 4.a
  3. Cs. Nagy Dominik 4.a

 

Iskolán kívüli versenyeredmények.

Verseny megnevezése Helyezés Tanulók neve Osztály Felkészítő tanár
Megyei Bolyai Matematika Csapatverseny 4. Borbás Bendegúz 3.b Deákné Juhász Katalin
    Fejér Anna 3.b  
    Juhász Emma 3.b  
    Kasza Dávid 3.b  
Nemzetközi Fitness Bajnokság 1. Gellén Lili 4.a  
Magyar Országos Fitness Kupa 1. Gellén Lili 4.a  
Országos Karate Bajnokság 2. Török Ábel 4.a  
25. Shotokan Karate Világbajnokság 4. Török Ábel 4.a  
Országos Tájékozódási futás 1. Szilágyi Zselyke 4.b  
Országos sakkverseny 1. Kis Vilmos 1.b  
Bozsik Kupa labdarúgó országos torna 2. Kis Vilmos 1.b  
Megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 1. Borbás Bendegúz 3.b Szimáné Vlajk Mária
    Fejér Anna 3.b  
    Juhász Emma 3.b  
    Nagy Anna 3.b  
Országos magyar bajnokság fitnes verseny 1. Gellén Lili 4.a  
Európa bajnokság fitness 1. Gellén Lili 4.a  
Országos fitness bajnokság 2. Gellén Lili 4.a  
Bozsik Kupa labdarúgó országos torna 3. Kovács Tamás 4.a  
Legjobb mezőnyjátékos különdíj   Kovács Tamás 4.a  
Legjobb védő különdíj   Toka Boldizsár 1.b  
Országos Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 4. Borbás Bendegúz 3.b Szimáné Vlajk Mária
    Fejér Anna 3.b  
    Juhász Emma 3.b  
    Nagy Anna 3.b  
Területi Jégkorong Bajnokság 1. Molnár Martin 1.b  
Úszás diákolimpia városi 2. Kulcsár Noel 2.c  
Városi sakk diákolimpia csapatverseny 8. Kis Vilmos 1.b  
Kölcsey Anyanyelvi tanulmányi csapatverseny 3. Juhász Emma 3.b Szimáné Vlajk Mária
    Bánfalvi Anna 4.a Halászné Sólyom Csilla
    Cs. Nagy Dominik 4.a  
Területi Jégkorong Torna  1. Molnár Martin 1.b  
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 11. Borbás Bendegúz 3.b Deákné Juhász Katalin
  20. Görömbei Dávid 4.c Kocsisné Csige Tünde
Területi labdarúgó torna Berze Kupa 2. Kis Vilmos 1.b  
Országos Modern tánc 1. Nagy Fruzsina 3.c  
Darts Diákolimpia megyei 2. Mátyás Levente 3.a  
Országos Társastáncverseny 1. Orosz Blanka 3.a  
Karate Diákolimpia elődöntő 3. Arnódi Gréta 4.a  
Jégkorong Gyerek Világbajnokság 10. Szendi Róbert 2.c  
Területi labdarúgó torna Berze Kupa 2. Hegedűs Balázs 1.a  
Megyei Bozsik Kupa Labdarúgó torna 2. Hegedűs Balázs 1.a  
Megyei sakk Bajnok Kupa 1. Zein Mohamed 1.a  
Országos Valentin Kupa Jégkorcsolya 5. Duró Olívia 4.b  
Országos Jégmadár Kupa jégkorcsolya 2. Duró Olívia 4.b  
Országos Avas Kupa jégkorcsolya 3. Duró Olívia 4.b  
Országos Táncfesztivál Téli Kupa 2. Vágner Gréta 4.c  
Országos Modern tánc minősítő verseny  2. Vágner Gréta 4.c  
Országos Tűzzománc verseny 1. Tóth Zsófia 4.c  
  3. Lisztes Boglárka 4.c  
Országos Futsall Bajnokság 3. Csongrádi Márk 4.c  
Országos Minősítő Táncfesztivál 2. Deák Szilvia 4.c  
Országos Berze Kupa focibajnokság 2. Schmiedt Péter 4.c  
Országos Futsall Bajnokság 3. Schmiedt Péter 4.c  
Megyei Strandfoci Bajnokság 3. Schmiedt Péter 4.c  
Országos Triatlon Bajnokság 1. Balogh Sára 4.c  
Területi Táncverseny 1. Lavicska Noémi 4.c  

 

Bejelentkezés

Oldalainkat 147 vendég és 0 tag böngészi