2018. március 20-án, kedden  volt a Kenguru matematika verseny, melyen iskolánkból 95 diák oldotta meg a feladatokat. 
Minden gyerek neve mellett a felkészítő tanár, az osztály és a pontszám mellett két helyezés található. A versenyt egyszer írták meg, de ezt megyénként és országosan is értékelték.
Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanároknak, nagyon szép eredményeket értek el tanítványaink!
Diákjaink eredményei: 

 

Kenguru matematika verseny 2018 - eredménye
Alsó tagozat       megyei országos   Felső tagozat       megyei országos
Tanuló neve Felkészítő tanár Osztály Pont Eredmény   Tanuló neve Felkészítő tanár Osztály Pont Eredmény
2. évfolyam             5. évfolyam          
Bauer Melinda Krajcsikné Csontos Elvira 2.b 81,50 13 130   Borbás Georgina Csernus Sándor 5.b 107.5 14 76
Zipszer Zalán Krajcsikné Csontos Elvira 2.b 80,00 15 153   Kis Noémi Eperjesi Barnabásné 5.a 107.25 15 83
Dudás Ágoston Dankóné Nagy Anikó 2.a 73.75 30 339   Dövényi-Nagy Luca Csernus Sándor 5.b 101 19 150
Mudrony Kamilla Dankóné Nagy Anikó 2.a 70,00 46 510   Siteri Nándor Csernus Sándor 5.b 100 20 159
Tisza Melinda Dankóné Nagy Anikó 2.a 69.25 52 585   Tímár Bence Eperjesi Barnabásné 5.a 96 23 218
Vörös Lóránt Krajcsikné Csontos Elvira 2.b 64.25 79 945   Tóth Dávid Csernus Sándor 5.c 86.25 38 446
Kotormán Mihály Krajcsikné Csontos Elvira 2.b 62,50 88 1070   Hámori Katalin Csernus Sándor 5.b 85 43 490
Vasas Jázmin Dankóné Nagy Anikó 2.a 57,50 123 1564   Gali Tímea Csernus Sándor 5.c 83.25 44 552
Tárkányi Balázs Dankóné Nagy Anikó 2.a 55,00 142 1836   Kiss Márk Csernus Sándor 5.b 78,50 54 757
Tanaszi Fanni Dankóné Nagy Anikó 2.a 52,50 168 2142   Petruska Donát Csernus Sándor 5.b 77,50 58 785
Biró Viktor Krajcsikné Csontos Elvira 2.b 50,50 184 2394   Ferenczi Attila Csernus Sándor 5.c 76.75 63 837
Ivádyi Gréta Dankóné Nagy Anikó 2.a 48.75 198 2571   Kőhalmi Léna Csernus Sándor 5.c 67,50 88 1353
Ungai Dávid Krajcsikné Csontos Elvira 2.b 40.75 261 3618   Tóth Benjámin Csernus Sándor 5.c 63.75 105 1620
Molnár Viktória Dankóné Nagy Anikó 2.a 38.75 276 3789   Elek Sándor Csernus Sándor 5.c 52,50 165 2540
Volosinovszki Erik Dankóné Nagy Anikó 2.a 32,50 334 4376   Kiss Vanda Csernus Sándor 5.c 51.25 168 2643
Bodnár Adrienn Krajcsikné Csontos Elvira 2.b 32.25 343 4442   Tóth Petra Csernus Sándor 5.c 40 206 3455
3. évfolyam             Kontor Mátyás Eperjesi Barnabásné 5.a 35 214 3661
Juhász Emma Deákné Juhász Katalin 3.b 97,50 4 19   Tóth Mia Csernus Sándor 5.c 35 214 3661
Fejér Anna Deákné Juhász Katalin 3.b 73,50 31 431   Kósa Vivien Csernus Sándor 5.c 28.75 224 3813
Csernus Anna Deákné Juhász Katalin 3.b 69,50 48 613   6. évfolyam          
Szigeti Szabolcs Kalmár Anikó 3.c 67,50 55 714   Beregszászi Milán Eperjesi Barnabásné 6.b 109.75 12 147
Borbás Bendegúz Deákné Juhász Katalin 3.b 61.25 82 1147   Égerházi Gergő Csernus Sándor 6.a 103.75 15 245
Pelyvás-Ferenczik Levente Kalmár Anikó 3.c 61.25 82 1147   Gadóczi Bence Csernus Sándor 6. a 101.25 18 292
Orosz Tímea Deákné Juhász Katalin 3.b 59,50 97 1316   Szabó Zalán Eperjesi Barnabásné 6.b 99.75 22 328
Fésüs Anna Kalmár Anikó 3.c 58,50 107 1423   Bodnár Péter Eperjesi Barnabásné 6.c 98,50 25 368
Farkas Laura Deákné Juhász Katalin 3.b 56,00 125 1675   Holyevácz Gergő Eperjesi Barnabásné 6.b 83.75 54 829
Lázár Gergő Tar Szilvia 3.a 53.75 145 1875   Sótér Áron Gyula Csernus Sándor 6.a 81.25 60 935
Harman Levente Kalmár Anikó 3.c 47,50 199 2649   Vadon Márton Csernus Sándor 6.a 79.25 64 1006
Lipták Álmos Deákné Juhász Katalin 3.b 43.75 234 3122   Fényes Ádám Eperjesi Barnabásné 6.c 77 69 1098
Lin Qiaoren Kalmár Anikó 3.c 40,00 274 3561   Juhász Máté Csernus Sándor 6.a 67,50 101 1535
Tóth Milán Deákné Juhász Katalin 3.b 40,00 274 3561   Szabó András Csernus Sándor 6.a 56.25 143 2116
Sarkady Bence Kalmár Anikó 3.c 21.25 367 4759   Lisku Damos Csernus Sándor 6.a 51.25 155 2355
4. évfolyam             Pásztor Zsombor Csernus Sándor 6.a 46.25 166 2568
Vasas Ádám Nyíri Ákosné 4.a 90,00 12 143   7. évfolyam          
Görömbei Dávid Kocsisné Csige Tünde 4.c 81.25 26 372   Kis Eszter Csernus Sándor 7.c 86.75 21 297
Fényes Balázs Bereczki Ferencné 4.b 77,50 40 555   Vágvölgyi Fanni Csernus Sándor 7.a 82.25 35 439
Varga Eszter Kocsisné Csige Tünde 4.c 77.25 43 599   Pál Dávid Csernus Sándor 7.c 76 43 680
Földi Ádám Kocsisné Csige Tünde 4.c 71.25 76 986   Szabó Csenge Csernus Sándor 7.a 73.25 52 781
Schmiedt Péter Kocsisné Csige Tünde 4.c 70,50 82 1077   Halász Gergő Eperjesi Barnabásné 7.b 56.25 105 1693
Fórián Panna Kocsisné Csige Tünde 4.c 68.75 86 1176   Beke Nóra Csernus Sándor 7.c 54.25 112 1836
Bíró Ákos Nyíri Ákosné 4.a 68,50 89 1249   Orosz Botond Eperjesi Barnabásné 7.b 50,50 129 2084
Kovács Márton Bereczki Ferencné 4.b 65,00 105 1506   Csernus Sándor Eperjesi Barnabásné 7.b 39.75 158 2618
Balogh Ádám Kocsisné Csige Tünde 4.c 60,00 151 2035   8. évfolyam          
Cs. Nagy Dominik Nyíri Ákosné 4.a 58.75 161 2162   Bihari Ákos Oroszné Abai Ibolya 8.a 86 32 542
Őzse Hanna Bereczki Ferencné 4.b 58,50 172 2259   Gedei Angelina Oroszné Abai Ibolya 8.a 83.75 38 608
Bunya Balázs Kocsisné Csige Tünde 4.c 56.25 185 2433   Simon Blanka Oroszné Abai Ibolya 8.a 51.25 107 1956
Bajomi Marcell Kocsisné Csige Tünde 4.c 52,50 216 2819   Tóth Ágnes Oroszné Abai Ibolya 8.a 37,50 124 2295
Hegedűs Dávid Kocsisné Csige Tünde 4.c 42,50 269 3715   Kelemen Krisztina Eperjesi Barnabásné 8.b 31.25 132 2394
Balázs Krisztián Bereczki Ferencné 4.b 41.25 274 3802              
Fényes Kata Bereczki Ferencné 4.b 38.25 290 4004   Minden tanulónak és felkészítő tanárnak gratulálunk!
Huszanyik Nimród Kocsisné Csige Tünde 4.c 33.75 305 4167  

Bejelentkezés

Oldalainkat 83 vendég és 0 tag böngészi