Versenyeredmények alsó tagozat

1.a

Varga Zoltán

Mikulás kupa úszás 1. hely

Itgel Enkhbaatar

Géniusz kupa korcsoportos sakkverseny 2. hely

 

Géniusz kupa korcsoportos sakkverseny 3. hely

 

Géniusz kupa korcsoportos sakkverseny 4. hely

1.c

Fésüs Benjamin László

Bozsik torna foci 2. hely

 

Városi úszóbajnokság gyorsúszás 1. hely, mellúszás 2. hely

Molnár Szilárd

Debreceni Városi Sakk Diákolimpia I-II. fiú korcsoport csapat 6.hely

Kovács Eszter

Móra Ferenc vers-és prózamondó verseny 3. hely

Kató Viktória

Táncverseny ,, Mini Formáció ’’ kategória 1.hely

 

Gyermek show tánc 1. hely

Székvölgyi Mátyás

Pepe SE úszóverseny mellúszás 1. hely

Székvölgyi Zsombor

Pepe SE úszóverseny mellúszás 3. hely

Orosz Kincső partnerével

Gyermek I. kezdő latin tánc kat. 2. hely

Sindlovics Kendra

Házi vers- és prózamondó verseny / vers kat. 2. hely

Sanyó Csenge

Házi vers- és prózamondó verseny / vers kat. 3. hely

Kovács Eszter

Házi vers- és prózamondó verseny / mese kat. 3. hely

2.a

Hegedüs Balázs

Loki focisuli Berze kupa országos torna 3. hely

 

Sátor kupa országos torna 3. hely

2.b

Kis Vilmos

Városi Sakkverseny 1. hely

 

Megyei Bozsik Kupa focibajnokság 2. hely

 

Városi Sakkverseny 2. hely

 

Debreceni Városi Sakk Diákolimpia I-II. fiú korcsoport csapat 6.hely

 

Megyei Sakk Diákolimpia 2. hely

 

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 3. hely

Molnár Martin

Országos Szent Miklós Kupa jégkorongbajnokság 2. hely

 

Megyei Jégkorong torna 1. hely

Toka Boldizsár

Megyei Focibajnokság 3. hely

2.c

Kaszás Levente

Letizia Grand Master 404 TRRB F MINI kategória íjászat 1. hely

 

Letizia MIND Ősz TRRB F MINI kategória íjászat 2. hely

 

Letizia MIND Tél TRRB F MINI kategória íjászat 3. hely

 

Észak-Alföldi Régió WAOB Kvalifikációs teremíjász verseny 1.hely

 

Országos íjász bajnokság 5. hely

Kovács Rebeka

Vasas SC szupermini forduló arany cím / jégkorong /

 

Iskolai vers- és prózamondó verseny / vers kat. 1. hely

 

Móra Ferenc vers- és prózamondó verseny 2. hely

Dely Gréta

Házi vers- és prózamondó verseny / mese kat. 2. hely

Gulyás Zsófia

Házi vers- és prózamondó verseny / mese kat. 3. hely

Nánási Áron

OTP Bank Bozsik Egyesületi Program foci legjobb játékos cím

Deli Márton

Kazincbarcikai Judo Csillagok-Mikulás kupa 35-38-as súlycsoport

1. hely

Berényi Anna

Városi egyéni szövegértő verseny 6. hely

3.a

Dudás Ágoston

Debreceni Városi Sakk Diákolimpia I-II.fiú korcsoport csapat 6. hely

Kozák Rózsa

Rajzpályázat 3. hely

Dancsházi Lola

Revolution dance cup táncverseny 1. hely

Haraszi Mia

International fitnessverseny 2. és 3. hely

Csiki Sára

Aquatlon úszóverseny 5. hely

Nagy János

Focitorna 3. hely

Péter Panna

Házi vers- és prózamondó verseny / vers kat. 1. hely

Enyedi Panni

Házi vers- és prózamondó verseny / mese kat. 1. hely

Papp Bence

Nagyerdei terepmaraton terepfutás 4. hely

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 11. hely

Csapattagok: Dudás Ágoston, Tárkányi Balázs, Tisza Melinda,

                      Molnár Viktória   

3.b

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 8. hely

Csapattagok: Ungai Dávid, Vörös Lóránt, Zipszer Zalán,

                      Burai Zita

 

K&H Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi online vetélkedő folyamatban, bejutottak a a regionális középdöntőbe.

Csapattagok: Bauer Melinda, Ungai Dávid, Vörös Lóránt, Zipszer Zalán

 

3.c

Vágner Dóra

Abigél Tániskola megyei korosztályos bajnokság duó 1. hely / arany minősítés / formációban 1. hely / arany minősítés /

Szendi Róbert

Nemzetközi jégkorong, korosztályos 1. hely

Kulcsár Noel

Megyei Diákolimpia gyorsúszás 9. hely

Nagy Boglárka

Piruett Táncstúdió országos formációs verseny, korosztályos 1. hely

4.a

Nagy Sándor Zsolt

Labdarúgó torna, megyei 1. hely

Orosz Blanka

Kelet Magyarországi Területi Bajnokság, táncverseny páros standard 3. hely

 

Páros formáció kategória 1. hely

4.b

Nagy Anna Eszter

Csehország INBA világbajnokság korcsoportjában 3. hely

 

Debrecen INBA világbajnokság korcsoportjában 4. hely

 

Szlovákia INBA világbajnokság korcsoportjában 7. hely

 

Debrecen Fitness Gála bronz minősítés

Majtényi Dávid

Loki focisuli Mikulás kupán Silver kupagyőztes

 

Karácsony kupán Silver kupagyőztes

 

Megyei Futsál Bajnokság 3. hely

Horváth Botond

Házi vers- és prózamondó verseny / mese kat. 3. hely

Porcsalmy Szentpáli Zsófia

Szerbia Európa Bajnokság, fitness 1. hely

 

Budapest MTMSz Országos Bajnokság 2. hely, 3. hely

Tibay Sára

Városi egyéni szövegértő verseny 3. hely

4.c

Nagy Fruzsina

Fantasy Solo Youth kategória, tánc 6. hely

 

Fantasy Small Group Youth kategória, tánc 1. hely

Szarvas Szabolcs

Házi vers- és prózamondó verseny / vers kat. 2. hely

Takács Fanni

Házi vers- és prózamondó verseny / vers kat. 3. hely

Rigó Luca

Házi vers- és prózamondó verseny / mese kat. 2. hely

Bejelentkezés

Oldalainkat 129 vendég és 0 tag böngészi