„Magyarország Jó tanulója-jó sportolója-2019”

címet nyerte el Balogh Sára 7.c osztályos tanuló

Nagy Csaba testnevelő tanár készítette fel a triatlon, biatlon, mezeifutó és úszóversenyekre, melyeken számtalan dobogós helyet szerzett az elmúlt években egyesülete és iskolánk színeiben.  Kiemelkedő tanulmányi és sport eredményeinek elismeréseként kapta meg nyár elején ezt a kitüntető címet.

Kemecsei Attila 6.a osztályos tanuló

2020. szeptember 26-án Tiszaújvároson az országos triatlon versenyen 4. helyezést ért el.

 

Helen Doron angol nyelvi verseny

A Helen Doron angol nyelvi verseny 1. fordulóján elért eredményeik alapján a következő tanulók jutottak tovább a 2. fordulóba:

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő pedagógus

7. évfolyamon

Hegedűs Dávid

7.b

Kicsákné Hajnal Andrea

Kovács Márton

7.b

Kicsákné Hajnal Andrea

Bajomi Marcell

7.c

Czeglédi Ildikó

Lisztes Boglárka

7.c

Czeglédi Ildikó

Hegedűs Dóra

7.a

Czeglédi Ildikó

8. évfolyamon

Hegedűs Zsófia

8.c

Kicsákné Hajnal Andrea

Topa Fruzsina

8.c

Kicsákné Hajnal Andrea

Kőhalmi Léna

8.c

Kicsákné Hajnal Andrea

A 2.fordulóra online formában 2020.november 27-én kerül sor.

 

Tócóparti találkozóra 50 db rajz készült, amiből kiállítást szerveztek. Ajándékot 5 tanuló kapott munkájuk elismeréséül:

2020. szeptember 17.

 

Tanulók neve

Osztálya

Felkészítő tanára

 

Szabó Sára

8.B

Sipos Ágnes

 

Kerek Zente

8.A

 

Szabó Réka

8.A

 

Háló Eszter

7.A

 

Lisztes Boglárka

 7.C

Kalmár László Matematika Verseny - megyei forduló

 2020. szeptember 25.

Helyezés

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanár

1. hely

Kis Vilmos

4.b

Halászné Sólyom Csilla

Benedek-napok országos történelmi vetélkedő -  rajzpályázat

2020. október 19.

Helyezés

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanár

1. hely

Pál Fanni

4.b

Halászné Sólyom Csilla

4. hely

Hegymegi Karina            

2.b

Deákné Juhász Katalin

5. hely

 Kovács Anna

2.b

Deákné Juhász Katalin

6. hely

Csernus Anna

6.B

Sipos Ágnes

Kinizsi Emléknap - megyei rajz verseny

2020. október 19.

Helyezés

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanár

3. hely

Rigó Luca Rege

6.C

Sipos Ágnes

3. hely

Törőcsik Sára

8.B

Kalmár László Matematika Verseny - országos forduló

 2020. november 06.

Helyezés

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanár

11. hely

Kis Vilmos

4.b

Halászné Sólyom Csilla

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - megyei eredmény

2020. november 06.

Helyezés

Csapattagok

Osztálya

Felkészítő tanár

1. hely

Abdul-Rahman Ármin

4.c

Csapóné Tóth Andrea

Kovács Rebeka

Gulyás Zsófia

Kerek Imola

2. hely

Berényi Anna

4.c

Csapóné Tóth Andrea

Gogolák Anna

Deli Márton

Szarvas Gergő

Bolyai matematika csapatverseny - megyei eredmény

2020. november 13.

Helyezés

Csapattagok

Osztálya

Felkészítő tanár

2. hely

Kis Vilmos

4.B

Halászné Sólyom Csilla

Toka Boldizsár

Szobonya Mihály

Tóth Elektra

2. hely

Fényes Balázs

7.B

Eperjesi Barnabásné

Horai Donát

Gyurán Éda

Kovács Márton

5. hely

Deli Márton

4.C

Krajcsikné Csontos Elvira

Kovács Rebeka

Szarvas Gergő

Kerek Imola

7. hely

Kovács Boglárka

3.B

Széll Márta

Kovács Tamás

Tóth Szabolcsi András

Hamerli Gellért Farkas

11. hely

Dudás Ágoston

5.A

Csernus Sándor

Molnár Viktória

Mudrony Kamilla

Papp Bence

13. hely

Molnár Szilárd

3.C

Kocsisné Csige Tünde

Juhász Gellért

Topa Bence

Szabó Gergő

16. hely

Kovács Eszter

3.C

Kocsisné Csige Tünde

Kotormán Eliza

Fésüs Benjamin

Székvölgyi Zsombor

17. hely

Eke Máté Csaba

3.A

Széll Márta

Kópis Laura

Mészáros Panna

Péter Csongor Levente

25. hely

Bauer Melinda

5.B

Eperjesi Barnabásné

Kotormán Mihály

Vörös Lóránt

Zipszer Zalán

Gratulálunk! smiley

Bejelentkezés

Oldalainkat 57 vendég és 0 tag böngészi